Skoro jest w Lublinie tak dobrze, to dlaczego jest tak źle

Pytanie z gruntu retorycznych, na które i tak nie uzyskamy dobrej odpowiedzi, a co najwyżej kolejne kłamstwa lub brak możliwości zadania pytania.
Dzisiejsza czerwona kartka została pokazana za arogancję i kłamstwa tych, którzy wydając wielkonakładowe gazetki, chlubią się partycypacją i słuchaniem mieszkańców, gdy tymczasem stosując dyskryminację odbierają im prawo do wypowiedzi i kłamią jak najęci.
 

Wszystko, co napisałem powyżej, możecie Państwo zobaczyć w poniższym materiale filmowym oraz w załączonych pismach, z których pierwsze jest jedną z informacji wytworzonych w imieniu obecnego jeszcze prezydenta Lublina, a drugie zaprzeczającą temu odpowiedzią jednej z instytucji publicznych, na którą powoływano się przy tworzeniu kolejnego projektu nowego Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Lublina.

Żeby nie było żadnych wątpliwości, to również powoływanie się na szereg opracowań specjalistycznych jako podstawy wielorodzinnej zabudowy Górek Czechowskich jest nadużyciem, przekroczeniem uprawnień i delegacji ustawowych oraz poświadczeniem nieprawdy:

Ciąg dalszy nastąpi!
af

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *