Świetna wiadomość w 42 rocznicę „Lubelskiego Lipca”. Szkoda, że tylko z Brukseli!

Mam niebywałą przyjemność i zaszczyt poinformować tą drogą każdego mieszkańca naszego kraju, że w Komisji Petycji Parlamentu Europejskiego zawisła Petycja nr 0956/2021, którą złożyła M. P. (Polska), w sprawie potencjalnie szkodliwego ekologicznie przedsięwzięcia urbanistycznego w Górkach Czechowskich koło Lublina. Szkoda tylko, że ta informacja nie z Warszawy, czy Lublina, a Brukseli!

Przyłączając się i zapraszając Państwa do tej zacnej inicjatywy, podaję algorytm postępowania w pliku pdf, co powinno zwiększyć zasięg akcji.

Dodatkowo poprzez założenie konta w portalu Petycji PE otwieramy sobie możliwość zaskarżenia procedowanych już pozwoleń na budowę spalarni odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne oraz zabudowy terenów zielonych (jeszcze) w Lublinie.

Nie będzie to może łatwe, bo sam miałem problemy logistyczne, ale się udało, co pozwala odwrócić hasło „popierajcie partie czynem i umierajcie przed terminem” na „popierając tę petycję, masz szansę przedłużyć życie własne i innych!”.

Zapraszam również do relacji z dzisiejszej konferencji prasowej, która dedykowana była kwestii tej Petycji, akcji przypomnienia o martyrologicznej roli Górek Czechowskich oraz stanu spraw przed NSA w sprawie zmiany SUiKZP dla Lublina i jego największych zielonych płuc oraz naturalnego filtra antysmogowego, klimatyzatora, nawilżacza powietrza, oraz oazy różnorodności biologicznej w niemal 340 tysięcznej aglomeracji miejskiej:

Jeżeli ktoś z Państwa poparł już wspomnianą Petycję, to jeszcze raz dziękuję i proszę o promowanie tego samego pośród innych w kraju i poza granicami.

Serdeczności,
af

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *