To jest jedna z najważniejszych lekcji dla Lublina i Polski XXI wieku

Dziękując tym, którzy byli z nami 16.01.2023 roku w WSA w Lublinie realnie, wirtualnie i myślami na kolejnej 3. już rozprawie ws. przyszłości Górek Czechowskich — polecam zapis posiedzenia i ogłoszenia orzeczenia, bo zawarto tam prawdę o tych, którzy swoje działania, zaniechania i zaniedbania opierają na naszych głosach oddanych raz na kilka lat.

Zapewniam, że wszyscy obecni w sali po drugiej stronie publiczności i w miejscach dla stron postępowania zostali poinformowani, że będące podstawą dzisiejszej decyzji WSA w Lublinie orzeczenie NSA oparte zostało na kłamstwach intelektualnych i poświadczeniu nieprawdy w skardze kasacyjnej złożonej przez pełnomocnika prawnego, a umocowanego przez prezydenta naszego miasta.

Powinniście również wiedzieć, że prokurator wyznaczony do udziału w sprawie przez Ministra Sprawiedliwości Prokuratora Generalnego, jak i pełnomocnik prawny wyznaczony przez prezydenta, których współutrzymujemy – w ogóle nie chcieli rozmawiać z nami mieszkańcami Lublina, co można zresztą usłyszeć w pierwszej części nagrania:

Nie wróży to dobrze nie tylko naszemu stanowi posiadania, ale przede wszystkim tym, którzy przejmą po nas schedy oraz będą żyć w warunkach, które my im właśnie tworzymy i kiedyś zostawimy:
Wokanda WSA w Lublinie cz. I
Wokanda WSA w Lublinie cz. II

Zdrowia!!!
af

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *