Powróćmy jak za dawnych lat, w zaczarowany bajek świat. Bojkotujmy referendum ws. Górek Czechowskich

Cenzurowani zewnętrznie i wewnętrznie. Separowani od udziału w publicznych debatach. Odsądzani od czci i wiary nadal wierzymy, że wcześniej, czy później, prawda zwycięży.

Nagrywając poniższy materiał nie znałem jeszcze uzasadnienia do odrzucenia apelacji ws. wniosku o sprostowanie nieprawdziwych informacji używanych przez potencjalnego beneficjenta referendum ws. przyszłości Górek Czechowskich w Lublinie.

Podając odnośnik do uzasadnienia decyzji o odrzuceniu apelacji podtrzymuję apel o bojkot tego plebiscytu, który odbywa się w warunkach jawnej dyskryminacji i pogardy dla uczestników strony społecznej.

Nie mnie oceniać załączone postanowienie, bo po lekturze pełnego „Raportu Witolda (Pileckiego)” mam świadomość, że Jemu było zdecydowanie gorzej

Nie bez znaczenia powinna być treść apelacji, która również objęta została embargiem informacyjnym lokalnych mediow.

Byście mogli państwo zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego LAS/POL apelują o bojkot tej farsy— polecam cztery materiały wideo, które powinny wyjaśnić sytuację, w której media i deweloper nie podają korzystnych dla niego i prawomocnych postanowień sądu apelacyjnego:

Mądrych wyborów sercem i sumieniem, a nie propagandzie w koncesjonowanych mediach, czy też FB!

Róbmy swoje!

Andrzej Filipowicz
LAS/POL/RDCP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *