Jak zabudować apartamentowcem każdą wolną oraz chronioną przestrzeń i uczynić ją nie Srebrną, a złotą?

Załączone opinie i dokumenty są efektem analizy informacji otrzymanych od osób, które przeraziła propaganda nawołująca do udziału w referendum lokalnym ws. przyszłości Górek Czechowskich.

Zapewniam Państwa, że LAS i POL nie były pierwszymi adresatami tych informacji oraz załączonych do nich dokumentów i merytorycznych wskazówek do ich weryfikacji…

Jan Gehl, światowej sławy duński architekt i urbanista, strategiczny doradca Miasta Lublin, zwykł w takich sytuacjach mawiać, że „Najpierw życie, potem przestrzeń, na końcu budynki — w odwrotnej kolejności to nigdy nie działa”..

Kto tym razem nie słuchał na lekcji?.

Osobom o dużej wrażliwości społecznej i prawnej sugerujemy, by przed otwarciem pierwszego załącznika zaparzyły sobie Melisy lekarskiej lub poprosiły kogoś o silnych nerwach o osobistą asystę.

Jestem przekonany, że jak ta informacja trafi do Warszawy, to po jej lekturze zarząd spółki Srebrna zzielenieje z zazdrości, że nie miał takich możliwości i szans realizacji swoich zamierzeń w stolicy naszego kraju.

Jeżeli ktoś będzie mieć jeszcze niedosyt, to zapraszam w najbliższą środę 27.03.19, o 17:00 na ul Kowalską 1, gdzie przeprowadzona zostanie specjalna prezentacja.

Załączone wyliczenia ilości bloków, mieszkań, zaludnienia i samochodów osobowych są symulacją opartą o otrzymane projekty zabudowy w Górkach Czechowskich tylko 4. wierzchowin i nie uwzględniają obsługi zaplecza socjalno bytowego.

Nie dla udziału w referendum lokalnym, które miałoby umożliwić zmianę dotychczasowego przeznaczenia Górek Czechowskich, czyli jako w 100% terenów zielonych pomiędzy obszarami zurbanizowanymi:

1. Jak zabudować apartamentowcem każdą wolną oraz chronioną przestrzeń i uczynić ją nie Srebrną, a złotą?

2. Fragment z projektu zabudowy Górek Czechowskich w Lublinie

3. Detal z fragmentu projektu zabudowy Górek Czechowskich w Lublinie

4.Planowana zabudowa symulacja zaludnienia

5. Planowana zabudowa detal

6. Wniosek do WSA o wstrzymanie wykonania uchwały o referendum lokalnym w Lublinie ws. Górek Czechowskich

7. Prezentacja WGWG

Z poważaniem i pozdrowieniami,

Andrzej Filipowicz
LAS/POL/RDCP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *