Gdyby miejscem dyskusji publicznej nad wyłożeniem SUiKZP był ring bokserski…

Gdyby miejscem dyskusji publicznej nad wyłożeniem nowego projektu SUiKZP dla Miasta Lublin był ring bokserski, to wyliczenia by nie było tylko dlatego, że główny zawodnik skrewił.

Pełny zapis transmisji online przez czechow.poludniowy.pl , a do tego zapowiadany wcześniej i złożony dzisiaj w kancelarii Rady Miasta i Prezydenta - Apel o wprowadzenie moratorium na zabudowę Górek Czechowskich i innych terenów zielonych w Lublinie oraz budowy spalarni biomasy.

Niestety ale ze względu na brak w sali obrad Rady Miasta Lublin prezydenta i jego zastępców oraz przewodniczącego i jego zastępców - nie dane było przekazać w sposób bezpośredni apelu o moratorium oraz tradycyjnego wydania książki "Wpływ zanieczyszczenia powietrza na zdrowie" , której autor zrobił specjalne dedykacje dla w/w członków organu stanowiącego i wykonawczego naszego miasta.

Z tego między innymi względu ciąg dalszy nastąpi - szczególnie, że projekt nowego Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego dla Miasta Lublin nie tylko ze względu na kwestie środowiskowe jest nie do przyjęcia przez tych wszystkich, którzy mają na uwadze zdrowie i życie nie tylko swoje własne i najbliższych. 

Najlepiej sprawdźcie Państwo sami, co jest nam "szykowane!"

Na zdrowie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *