Dały przykład ogrodniczki jak zwyciężać mamy!

Wszystko wskazuje na to, że już można i trzeba obwieścić mieszkańcom Lublina, iż rozpoczęły się żniwa… przedwyborcze i to, pomimo że politycy, odżegnując się od tego, każdą sprawę próbują uczynić tematem walki klas i formacji partyjnych.

Niewątpliwym plusem tej sytuacji jest natychmiastowe uwzględnianie postulatów, które formułowane są przez zorganizowane grupy i artykułowane przez ich liderów.

Zarejestrowany materiał pomimo nie najlepszej jakości ma niesłychany walor edukacyjny, bo pokazuje, że suweren w zwartej grupie może być traktowany raz na cztery lata tak, jak życzyłby sobie na co dzień również w pojedynkę.

Pora zaapelować do chomików europejskich, by z czerwonymi kartonikami o wymiarach 9 × 12 cm wybrały się na najbliższą sesję Rady Miasta lub rozpoczynające się w Lublinie obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, na które w kozim grodzie zapraszają obecny jeszcze prezydent oraz przewodniczący Rady Miasta, co natychmiast powinno zaowocować stosownym oświadczeniem kandydata do reelekcji, o uwzględnieniu wszystkich bez wyjątku postulatów obecnych mieszkańców Górek Czechowskich.

Przy okazji pragnę podzielić się wynikami badań naukowych, które zmieniają paradygmat dotyczący życia zwierząt eksponowanych na kontakt z człowiekiem.

Zapraszam również do obejrzenia materiału AV, który pokazuje, jak zwyciężać w sprawach małych, średnich, dużych i wielkich:

Pozdrawiam,
af

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *