Co będzie jak Rada Miasta Lublin uchwali #LexŻuk?

Poniżej znajduje się informacja otrzymana od jednego z mieszkańców Dzielnicy Czechów Południowy w Lublinie, która jest jakby dopełnieniem przebiegu wcześniejszych akcji prowadzenia ankiet i zbierania podpisów pod petycją w sprawie „budowy parku” w Górkach Czechowskich.
Ze względu na to, iż przy petycji „parkowej” posłużono się tą samą metodą manipulacji i dezinformacji — proszę tę notatkę potraktować jako raport koordynatora Lubelskiego Alarmu Smogowego w sprawie prób wymuszenia akceptacji działań władz Lublina, które kolidują z Programem Ochrony Powietrza dla aglomeracji lubelskiej, założeniami do Miejskiego Programu Adaptacji do zmian klimatu oraz instytucjonalnymi opiniami i uzgodnieniami w ramach procedowania projektu nowego SUiKZP.
 

W kontekście uwag mieszkańców złożonych do pierwszego wyłożenia SUiKZP, działania te godzą w podstawowe prawa obywatelskie i praworządność i mogą w swojej konsekwencji pogłębiać złą sytuację finansową Lublina oraz zagrażać życiu i zdrowiu mieszkańców.
af

„Witam,

Wczoraj zapukała do moich drzwi mieszkania na Czechowie młodziutka woluntariuszka. Przedstawiła się i zapytała czy podpiszę wniosek o budowę parku na Górkach Czechowskich.

Powiedziałem, że chętnie.

Wyciągnęła dwustronnie zadrukowaną kartkę A4 zatytułowaną „Uwagi do Projektu SUiKZP” kierowaną do mieszkańców przez Prezydenta Miasta Lublin i poprosiła o wypełnienie.

Tyle, że de facto wniosek jest sposobem na uzyskanie akceptacji dla drugiego wyłożenia SUiZP dla Lublina, do którego ruch obywatelski nadal ma bardzo wiele zastrzeżeń, których Pan Prezydent i Rada Miejska nie chce uwzględnić.

Oczywiście wypełniony wniosek zatrzymałem, bo nie popieram działań Pana Prezydenta Żuka w kwestii Górek Czechowskich.

Wzór wniosku przesyłam do dalszego wykorzystania i ostrzeżenia innych mieszkańców Lublina

Pozdrawiam”
/imię i nazwisko do wiadomości koordynatora LAS/

Niezorientowanym gorąco polecam inne zmanipulowane działania:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *