By w Lublinie nie było takich osób i miejsc

Pełny zapis konferencji prasowej KWW Miasto dla Ludzi — Lubelski Ruch Miejski, która zorganizowana została w ścisłym centrum Lublina na terenie Ogrodu Saskiego oraz bardzo krótki film pokazujący, że w Lublinie nie trzeba czekać do zimy, by doświadczyć śmiercionośnego smogu.

Przedmiotem konferencji prasowej było przedstawienie kandydatki na urząd prezydenta oraz „jedynek” z poszczególnych okręgów w wyborach samorządowych 2018 w Lublinie.

Nieopodal miejsca konferencji można było zobaczyć mieszkańców Lublina, którzy by przeżyć „dorabiają” do świadczeń żebrząc na ulicach.

Oby po najbliższych wyborach samorządowych nie było takich osób i miejsc w Lublinie i to nie w wyniku działania służb porządkowych, a pomocy stosownych wydziałów Urzędu Miasta Lublin:

„Bożena Lisowska, radna sejmiku z PO, stara się o ponowny mandat. Zapowiada, że jednym z jej priorytetów będzie walka ze smogiem. – Musimy wspólnie działać na rzecz jednej z najważniejszych dla nas kwestii – mówi Krzysztof Żuk, prezydent Lublina, który udzielił Lisowskiej oficjalnego poparcia.

Cytując powyższy fragment z konferencji prasowej kandydata do reelekcji na urząd prezydenta miasta Lublin, który udzielał publicznie poparcia jednej z kandydatek w wyborach do sejmiku wojewódzkiego – aż chce się krzyczeć, że oczekujemy nie słów, a czynów, bo smog w Lublinie wcale nie czeka na zimę!

Dobrego powietrza i decyzji wyborczych

af

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *