Ale to już było, czyli zły sen albo rozdwojenie jaźni

Smog i smok niejedno imię ma, co powoduje, że nie wie lewica, co czyni prawica i żadna w Lublinie, to tajemnica!

Wyemitowany w dniu 6 lipca 2017 roku na antenie TVP Lublin kolejny odcinek programu "Zdarzenia" traktował o smogu elektromagnetycznym i smokach, które mylą nie tyle własne ręce, co podstawowe zasady życia w prawdzie i zgodzie z otaczającym światem.

W pierwszym i szalenie trudnym przypadku, bo opierającym się o toksyczne zjawiska, które są niedostrzegane ludzkim okiem - wypowiedział się już kiedyś NIK.

Konkluzja jest z tego taka, że każdego zgadzającego się z montażem nadajników w takiej odległości i na takiej wysokości jak podano w programie - należałoby przesiedlić z tymi, których dotyczy to fizycznie, a nie wirtualnie.

W sprawie drugiej, a związanej z Górkami Czechowskimi nasuwa się wniosek taki, że skoro chodzi tylko o park, to wystarczy zrealizować tylko to, co zostało zaprojektowane 19 lat temu...

W powyższym najbardziej niepokoi fakt, że obecny jeszcze prezydent Miasta Lublin mówi publicznie coś zupełnie innego niż jego podwładni , którzy firmują projekt nowego Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego naszego miasta.

Nie da się wykluczyć, że powyższe jest wynikiem tzw. lateralizacji, co tłumaczyłoby całą sytuację w sposób dający wyjść z twarzą urzędnikom odpowiedzialnym tak za maszty telefonii ruchomej jak i przygotowanego już dawno projektu zabudowy Górek Czechowskich.

Ale to już było...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *