#12 Rozmowy o mieście – Górki Czechowskie – zrozumieć się nawzajem

Zapraszamy serdecznie na kolejne Rozmowy o mieście, których tematem będą Górki Czechowskie. Chcemy przedstawić aktualną sytuację terenu, fakty i mity dotyczące Górek oraz w spokojnej atmosferze dyskutować o ich przyszłości z wszystkimi, tak aby zrozumieć się nawzajem.

15 lutego 2018, czwartek, godzina 17:00 – 19:30 Lublin, Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, sala kinowa, poziom -1.

Spotkanie poprowadzą: Marcin Skrzypek – Forum Kultury Przestrzeni Magdalena Nosek – Forum Kultury Przestrzeni, Górki Czechowskie Wietrznie Zielone, Sławomir Pawłowski – Porozumienie Obrony Lublina

——————————————————————————–

Rozmowy o mieście są inicjatywą Forum i Rady Kultury Przestrzeni rozpoczętą w 2017 r. z okazji 700 lecia Lublina, zaplanowaną jako otwarte spotkania, na których po krótkiej prezentacji zapraszamy do pytań i swobodnej dyskusji o przyszłości naszego miasta.

Zachęcamy wszystkich do przybycia na spotkanie transportem zrównoważonym: pieszo, komunikacją publiczną lub rowerem.

Budynek jest w pełni dostępny dla osób z niepełnosprawnością.

Spotkanie odbywa się we współpracy z Centrum Spotkania Kultur oraz inicjatywą Górki Czechowskie Wietrznie Zielone, Stowarzyszeniem Obrony Górek Czechowskich i Porozumieniem Obrony Lublina.

Dla tych, którzy w pracy, chorobie, na służbie lub z innych przyczyn nie mogą być obecni realnie oraz tych poza granicami lublina i kraju – transmisja online:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *