Jedni gubią gazetki, a inni kalibrują czujniki

Poniższa informacja i zaproszenie pochodzą od Krzysztofa Kowalczyka, który koordynuje opór przeciwko temu samemu smokowi, z którym przyszło nam się zmierzyć w sprawie Górek Czechowskich i smogu w Lublinie. Nie pozostaje więc nic innego jak zaprosić czytelników tego bloga do werbalnego 
udziału w n/w akcji.

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie na Rzecz Nowej Konstytucji Kukiz'15 okręg lubelski zaprasza dziś (wtorek 21 II 2017) na godz. 13:00 na briefing prasowy i happenning przed Pocztą Główną w Lublinie na Krakowskim Przedmieściu. 

Podczas wydarzenia pokażemy jakich gabarytów (kilka pudeł) było 3 tys. gazetek "Pogromcy partyjniactwa. Kompendium świadomego wyborcy", które miała dostarczyć Poczta jako druki bezadresowe do odbiorców indywidualnych w naszym regionie, a które w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęły po prawidłowym nadaniu z Poczty Głównej do sortowni w Lublinie na Felinie.

W oficjalnym piśmie, do którego się odniesiemy (w załączniku) Poczta przyznaje, że druki uznaje za zaginione, zwraca wpłacone 540 zł za ich dystrybucję i przyznaje odszkodowanie w wysokości zaledwie 270 zł, które w żaden sposób nie jest w stanie pokryć kosztów dodruku trzech tysięcy broszur, które "Kurier Lubelski" wycenił na 2829 zł brutto. Broszura ukazała się już jako 
dodatek do "Kuriera Lubelskiego" w dn. 28 grudnia 2016 r. ale chcieliśmy z nią także dotrzeć do szerszego grona odbiorców...

To jawne działanie Poczty Polskiej na szkodę klienta, a w tym wypadku także interesu publicznego, bo jednym z celów gazetki było szczegółowe poinformowanie społeczeństwa o propozycjach zmian w prawie wyborczym.

 W gazetce opisujemy patologie polskiego życia publicznego, które są niewygodne dla władzy bez względu na barwy partyjne, np. patologie przy organizacji wyborów samorządowych: http://jow.pl/o-sposobie-organizacji-wyborow/ Tajemnicze zagubienie w sortowni w Lublinie prawidłowo nadanych na Poczcie Głównej przesyłek i to w takiej ilości każe postawić pytanie czy nie było w tym inspiracji politycznej.

Na briefingu prasowym i happenningu przed Pocztą Główną będziemy rozdawać egzemplarze "Pogromców partyjniactwa" - te, których nie zgubiła nam Poczta Polska. Nie rezygnujemy z walki o odzyskanie środków za druk 3 tys. zgubionych egzemplarzy.

Krzysztof Kowalczyk - wiceprezes okręgu lubelskiego Kukiz '15Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *