Dzień hańby Lublina XXI wieku. Pełny zapis VIII sesji Rady Miasta Lublin VIII kadencji
Zmiana SUiKZP to koniec świata? Wręcz przeciwnie, bo dopiero początek przemian!

Przebieg VIII sesji Rady Miasta Lublin VIII kadencji, mającej miejsce w dniu 30 czerwca/1 lipca 2019 roku, którą zwołano w niedzielę (handlową) i czas głównych uroczystości związanych z 450. rocznicą zawarcia Unii Polsko-Litewskiej pokazał, że dla układu polityczno-biznesowego naszego miasta nie ma żadnych świętości.

Społeczeństwo, natura oraz zdrowie i życie mieszkańców okazały się mniej ważne niż interesy lokalnego układu zamkniętego, który wbrew wszelkim zasadom i cywilizowanym normom sprzeniewierzył się woli suwerena.

Pamiętając jedną ze złotych dewiz naszych wstępnych, że nadzieja umiera ostatnia, a o końcu świata zdecyduje Pan Bóg — obrońcy Górek Czechowskich i innych miejsc zielonych spokojnie przechodzą do kolejnego etapu batalii, która bardziej dotyczy następnych pokoleń, niż ich samych.

Ciąg dalszy nastąpi i nie będzie przyjemny dla tych, którzy postanowili, by w dzień święty niszczyć wszelkie świętości i zdobycze naszej cywilizacji.

Wkrótce przejdziemy do całkiem nowego rozdziału działań, co będzie początkiem powrotu do korzeni z których wyrosło nasze miasto.

Jeżeli ktoś nie miał jeszcze okazji zapoznać się z przebiegiem VIII sesji Rady Miasta Lublin VIII kadencji, która stała się dniem hańby Lublina XXI wieku – pełny zapis. Z wytrzymaniem tego ponad 20. godzinnego maratonu miał nawet sprzęt IT, dlatego materiał AV musiał ulec podziałowi: https://youtu.be/VmSijgx0t_o?list=PLKFt0ss2ItB5qa9DPqxXkVEdv0oRATy-U

CDN!

Pozdrawiam,
Andrzej Filipowicz
koordynator LAS/POL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *