Uwagi do projektu Uchwały Antysmogowej Województwa LubelskiegoW imieniu własnym i Lubelskiego Alarmu Smogowego zapraszam do wysyłania uwag do projektu Uchwały Antysmogowej w wersji elektronicznej na podany adres e-mail lub ePUAP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego , co wskazane jest szczególnie ze względu na pandemię.

Zapraszam również do zachęcania innych, by uczynili to samo korzystając z gotowego formularza, lub tworzenia własnych, co powinno mieć wpływ na ostateczny kształt aktu prawa miejscowego, który będzie (może) mieć istotny wpływ na życie obecnych i przyszłych pokoleń mieszkańców naszego miasta i regionu oraz gości.

Uwagi może składać każdy zainteresowany i to bez względu na miejsce zamieszkania!

odnośniku gotowy formularz, w którym wystarczy zmienić dane osobowe i podpis.

Ogłoszenie o konsultacjach poniżej.

Pozdrawiam,

Andrzej Filipowicz

Departament Środowiska i Zasobów Naturalnych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego informuje o konsultacjach projektu uchwały Sejmiku Województwa Lubelskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze województwa lubelskiego ograniczeń i zakazów w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw.

Uwagi i wnioski mogą być wnoszone w terminie od 15 września 2020 r. do 15 października 2020 r.:

osobiście w Kancelarii Ogólnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przy ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin, za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin lub: Departament Środowiska i Zasobów Naturalnych Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie ul. M. Curie-Skłodowskiej 3, 20-029 Lublin, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: dszn@lubelskie.pl.

DO POBRANIA:

Ogłoszenie
Projekt uchwały „antysmogowej”
Formularz zgłaszania uwag
Klauzula informacyjna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *