Co robić w Lublinie, zanim inni zapalą nam 1 listopada tradycyjną lub elektroniczną świeczkę?




Poza tym, że nie należy przyspieszać tytułowego dnia i nie pozwalać innym na pogarszanie warunków aerosanitarnych, klimatycznych i hydrologicznych w naszym mieście, to należy dodatkowo upominać się u polityków o pozostawienie w spokoju takich miejsc, jak Górki Czechowskie, dolina Bystrzycy, Park Jana Pawła II, obrzeża lasu Stary Gaj, czy też planowane lokalizacje 3. spalarni śmieci.

Dlaczego należy upominać się u polityków o jakość życia w naszym mieście? Dlatego, że to oni odpowiadają nie tylko za planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, ale również pozwolenia na niszczenie takich miejsc.

Co prawda w Lublinie możemy mieć tę satysfakcję, że partie polityczne (Komitety Wyborcze) zarobią na nas najmniej, bo mieliśmy najniższą frekwencję spośród największych miast w kraju, ale to i tak gigantyczna kasa przynależna za każdy oddany głos w wyborach i dlatego trzeba głośno upominać się o swoje! Nasze głowy przeliczone na subwencje!! O zwrocie kosztów poniesionych na kampanię wyborczą nie wspominając!!!

Już po Wszystkich Świętych piszmy i dzwońmy do swoich wybrańców lub Komitetów Wyborczych z informacją, że jeżeli pozwolą na naruszone ekosfery wymienionych wyżej miejsc, to muszą się liczyć z tym, że puścimy ich z torbami.

Grafika dedykowana dzisiejszemu tytułowi znajduje się we wpisie na profilu Lubelskiego Ruchu Miejskiego.

0 komentarzy do “Co robić w Lublinie, zanim inni zapalą nam 1 listopada tradycyjną lub elektroniczną świeczkę?”

  1. Банкротство физических лиц это процедура, которая дает возможность лицу, неспособному погасить свои долги, освободиться от денежных обязательств. У нас в стране такая процедура регулируется законом „О бедности (банкротстве)”.

    Прежде чем принять решение о банкротстве, нужно попытаться решить проблему с долгами другими методами, например, договориться с кредиторами о реструктуризации длинна или обратиться в бюро уполномоченных денежных http://www.somosandroid.com.br/2013/05/cwm-recovery-para-o-lg-optimus-l3-e400f.html организаций.

    Все если другие способы решения финансовых заморочек не привели к успеху, можно обратиться в арбитражный суд с заявлением о банкротстве. Чтоб это сделать, http://critresnurse.org/contact-us/?contact-form-id=50&contact-form-sent=81365&contact-form-hash=29051c0a3fad41069fad6c68e4b83417e09d156f&_wpnonce=566b63d49a#contact-form-50 нужно собрать и подать последующие документы:

    1. Заявление о признании себя несостоятельным (банкротом).
    2. Документы, подтверждающие наличие долгов.
    3. Информацию о доходах и расходах.
    4. Список имущества.
    5. Справку о наличии/неимении недвижимости.
    6. Другие необходимые документы.

    После рассмотрения заявления трибунал может принять решение о проведении процедуры банкротства. В данном случае назначается конкурсный управляющий, который будет править имуществом должника, организовывать продажу имущества и распределение средств между кредиторами.

    В результате процедуры банкротства физическое личико возможно освобождено от долгов, а кредиторы получат часть задолженности из имущества должника.

    Но стоит помнить, что процедура банкротства это довольно непростой и длительный процесс, который может занять несколько лет. Поэтому перед принятием решения о банкротстве стоит приступать к спецам для получения консультации и http://rose-blogg.blogspot.de/2016/08/goals-of-week-merge.html поддержки в данном вопросе.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *