„Alarm” w Górkach Czechowskich i alert dla lasu Stary Gaj w Lublinie!

Panie i Panowie

Poniżej przedstawiam dwie kluczowe informacje związane z ochroną środowiska w Lublinie, a dotyczące programu „Alarm” i Alertu dla lasu Stary Gaj w Lublinie:

1. Nagranie do programu „Alarm” TVP1, które zaplanowane zostało w najbliższy wtorek (26.01.2021) o godzinie 12:00 w obszarze wąwozu głównego Górek Czechowskich.

Dojście od strony ulicy Koncertowej (IV Komisariat Policji/Lidl), lub ulicy Poligonowej/Zielone Wzgórza — droga równolegle do „ścieżki terenowej” wykonanej przez TBV Investment.

Zalecane wodoodporne obuwie oraz zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z pandemią Covid-19 (maseczki i dystans).

Wszelkie pokojowe gadżety mile widziane – tak jak ten z tytułowego zdjęcia!

2. Czynny udział w składaniu wniosków i uwag do Planu urządzenia lasów Nadleśnictwa Świdnik na lata 2021-2030, w których jurysdykcji znajduje się las Stary Gaj i Dąbrowa, oraz inne lasy państwowe okalające nasze miasto, czyli alert dla zielonych płuc Lublina!

Projekt planu, prognoza oddziaływania na środowisko i inne dokumenty środowiskowe oraz procedura, terminy przeprowadzenia konsultacji społecznych i składania uwag i wniosków dostępne są w poniższych odnośnikach:
Informacje i procedury.
Materiały wprowadzające i projekty PUL.

Gotowy formularz wniosków i uwag można pobrać z poniższego odnośnika i po zmianie danych osobowych lub podmiotowych oraz modyfikacji, lub uzupełnieniach treści przesłać do dnia 9 lutego 2021 roku na adres e-mail RDLP w Lublinie rdlp@lublin.lasy.gov.pl

Formularz wniosków i uwag.

Do zobaczenia w realu lub na antenie TVP w programie „Alarm”!

af

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *